3D PrinterHazır 3D Modeller

YENİ BAŞLAYANLARA 3D YAZICI BASKI ÖRNEKLERİ

Bu yazımızda size Yeggi stl ve 3d dosya arama moturundan bahsetmek istiyoruz. 3D yazıcınızı aldınız kurulumunu yaptınız her şey hazır ama elinizde yazıcıyı kullanabilecek hiç model yok. Ne kötü bir durum. Bunun için sizlere önerimiz yeggi.com.

Yeni başlayan kullanıcılar için 3 boyutlu yazıcılarda baskı almak, 3 boyutlu tasarım programlarını kullanmak ve bir şeyler oluşturmak zor olabilir. Modelleme yapmakta zorlanıyorsanız bu sitede yer alan binlerce modelden arama yapabilir. Sizin ihtiyacınıza uygun modeli indirebilir ve basabilirsiniz.

Bu tarz 3 boyutlu baskı örnekleri indirebileceğiniz daha birçok alternatif site var. Onlara da diğer yazılarımızda değineceğiz.

Yeggi 3 boyutlu yazıcıda yazdırmak için model bulmanızı kolaylaştıran çok basit bir arayüze sahip. Sadece arama çubuğuna aramak istediğiniz kelimeyi ya da tasarımla alakalı anahatar kelimeleri yazıp arama yapıyorsunuz ve karşınıza kullanıcılar tarafından hazırlanmış yazdırmaya hazır binlerce sonuç çıkıyor. Arama sonuçlarını özelleştirebiliyorsunuz da. Ücretsiz modeller, ücretliler, popüler olanlar ya da son eklenenler gibi seçeneklerle aramanızı özelleştirebilirsiniz.

Yeggi.com’da hem hazır modelleri ücretsiz indirebileceğiniz gibi, özel tasarım 3d baskıya hazır dosyalara ücretlide sahip olabilirsiniz. Ayrıca kendi 3 boyutlu tasarımlarınızı da bu sitede satarak para kazanabilirsiniz.

Yeggi nisan 2013’den beri yayında olan bir site. Çok geniş bir model yelpazesi var. 2.3 milyon stl fosyayı bünyesinde barındırıyor ve bunların birçoğu kullanıcılar tarafından ücretsiz paylaşılıyor. %90’ı neredeyse sitedeki modellerin ücretsiz. O yüzden yeggi.com bulunmaz bir nimet 3 boyutlu yazıcılara meraklı kesim için. Kısacası 3D boyutlu yazıcılar için internetin Google’ı gibi Yeggi.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı